...

O NÁS

Společnost Bech Akku Power baterie s.r.o. byla založena v roce 1997 Dipl. Ing. (FH) Jaroslavem Bechem, jakožto dceřinou společností německé Akku Power GmbH. Úzkou spoluprací se zákazníky, uspokojování jejich individuálních požadavků a neustálým hledáním inovativních řešení se paleta nabídky společnosti stále rozšiřuje. Touto firemní politikou se Akku Power GmbH vypracovala k celoevropsky uznávanému specialistovi, předního výrobce a dodavatele baterií, nabíječek a dalších produktů našeho vývoje.

Od počátku se společnost Bech Akku Power baterie s.r.o. zabývá vývojem, výrobou a prodejem akumulátorů, nabíječek akumulátorů, svítilen, ochranných obvodů pro akumulátory, spínaných zdrojů a různých elektronických modulů.

V roce 2013 se firma Bech Akku Power baterie s.r.o. přesunula do nově zrekonstruovaného závodu v obci Liblín (okres Rokycany). Součástí tohoto závodu jsou i vlastní vývojové laboratoře, ve kterých vznikají stále nové produkty.

V roce 2021 jsme dokončili přístavbu nového skladu a dílen pro výrobu spínaných zdrojů, nabíječek a elektroniky. V současné době se ve společnosti ročně vyrobí přibližně 200 000 ks akumulátorů pro různá použití, 10 000 ks spínaných zdrojů, velké množství různé elektroniky a odbaví se přes 100 000 ks nabíječek.

Na počátku roku 2024 měla společnost Bech Akku Power baterie s.r.o. kolem 80 stálých zaměstnanců.

Společnost Bech Akku Power baterie s.r.o. je certifikována systémem kvality
ČSN EN ISO 9001:2016.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.