Domácí stránka
Repase => Akumulátory do elektrokol
Výroba, vývoj a repase akumulátorů pro elektrokola

Firma Bech Akku Power baterie s.r.o. nabízí široký sortiment pro profesionální oblast elektrického nářadí. Od roku 1991 úspěšně pracujeme na vývoji a výrobě akumulátorů Ni-Cd, Ni-MH a Li-Ion, nabíječek, mainsconnectorů (spínané zdroje) a dalších technických systémů (akumulátorové svítilny, zkušební přístroje, analyzátory a nabíjecí adaptéry).

Všechny tyto dlouholeté zkušenosti spojené s vývojem a výrobou výrobků pro profesionální akumulátorové nářadí jsme aplikovali na akumulátory pro elektrokola. Naše firma má veškeré předpoklady pro výrobu bateriových zdrojů a nabíječek pro elektrokola. K dispozici máme několik ochranných modulů pro ochranu baterií z vlastního vývojového oddělení a nebráníme se řešení dalších ochranných obvodů a atypických akumulátorů dle přání zákazníků.

Tím, že jsme výrobci několika tisíc akumulátorů ročně a odebíráme miliony článků, máme k dispozici široký výběr článků vždy té nejvyšší kvality.

Aku bloky se osazují výhradně kvalitními články značek Sanyo, Panasonic, LG a Samsung. Články jsou spojovány výkonnými bodovými svářečkami a to čtyřmi body. Díky speciálním spojovačům článků s větším průřezem, vyvinutým firmou Bech Akku Power se podstatně zvýší elektrická vodivost a možnost většího odběru proudu. Tyto veškeré aspekty podtrhuje dokonalá spolupráce mezi našimi výzkumnými inženýry, techniky, výrobou a používání bezvadných komponentů od celosvětově uznávaných výrobců aku článků. Garantují prvotřídní výrobky dokonale zpracované do nejmenšího detailu.